0

Vusay Emlak

Vusay Emlak Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Vusay Emlak Emlak Danışmanları

Vusay Emlak - emlak danışmanı
Vusay Emlak
93 İlanı Göster

Vusay Emlak Hakkında

Kuzey Kıbrıs gelişen ticaret ve turizmiyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Vusay Emlak, Kuzey Kıbrıs'ta satılık ve kiralık daire, villa, bungalov, müstakil ev, arsa veya ticari mülk almak isteyenlere hizmet veren köklü bir emlak şirketidir.

Kuzey Kıbrıs’ta yerli ve yabancı yatırımcılara her türlü emlak alımında Türkçe, İngilizce Rusça gibi farklı dillerde hizmet veren şirket profesyonel ve yenilikçi tarzıyla öne çıkıyor.

Girne, Mağusa, Güzelyurt, İskele ve Lefkoşa’da mobilyalı, mobilyasız daireler, havuzlu veya ekonomik villalar, turistik tesisler ve yeni yatırım projeleri için en uygun alternatiflere ulaşmak için Vusay Emlak sizlere cazip alternatifler sunuyor.

Vusay Emlak, uzman personeli ile sadece emlak satışında değil öncesi ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerine destek oluyor. Satış öncesinde emlak alım satımına ilişkin her türlü hukuki prosedür hakkında Vusay Emlak’ın danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca satış sonrası mülk yönetimi konusunda (temizlik, bakım, tasarım vb.) Vusay Emlak yanınızda.

Vusay Emlak Ofis Konumu

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları

Vusay Emlak

Vusay Emlak

Alagadi Karşılığı 30% Yada Nakit 850000Stg
TEK YETKİLİ