0

Re/Max Plus 2 Yönetici Asistanı Aleyna Bolat'a Soruyoruz

HangiEv.com Soruyor: HangiEv.com Soruyor'un bu haftaki konuğu Re/max Plus 2 Yönetici Asistanı Aleyna Bolat. Aleyna Hanım şirket oluşumunuz nasıl başladı ve bugüne nasıl geldi?

Aleyna Hanım: Öncelikle tekrardan hoşgeldiniz. 2013 yılından beri gayrimenkulde artı değer ve kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız, 2020 yılından itibaren Re/max Plus ismiyle sektördeki başarılı yolculuğuna devam etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve uzmanlığımız ile sektörde fark yaratmaya odaklanıyoruz.

HangiEv.com Soruyor: Müşterilerinize sunduğunuz hizmetlerden biraz bizlere bahsedebilir misiniz?

Aleyna Hanım: Gayrimenkulde eksiksiz hizmet sunarak alım, satım, kiralama, devir ve ekspertiz alanlarında uzmanlaşıyor, ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özel mimari projelerle çözümleri üretiyoruz. Sektördeki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.

HangiEv.com Soruyor: Ekibiniz kalabalık ve dinamik. Ekibinizi nasıl oluşturdunuz?

Aleyna Hanım: Her zaman belirli kriterler doğrultusunda danışman seçtik. Ofisimizin enerjisini ve uyumunu bozmayacağına inandığımız danışmanlara temel eğitimlerimizi verdik . Bu tavırlarla yaklaşmayan danışmanlarla yollarımızı ayırdık. Ayrıca ciro kaygısı gütmeden, sadece işi bilenlerle değil sektörü bilmeyenleri de aramıza katıp gerekli eğitimleri veriyoruz.

HangiEv.com Soruyor: Bize portföylerinizden biraz bahsedebilir misiniz?

Aleyna Hanım: Tabii, proje ağırlıklı çalışan bir ofisiz. Her türlü bütçeye uygun projeleri üretip, her müşteri kitlesine ulaşabiliyoruz. Tüm Türkiye ve Kıbrıs’ta projelerimiz ve portfoylerimiz mevcut.

HangiEv.com Soruyor: Kuzey Kıbrıs’ta giderek büyüyen gayrimenkul sektörü ve talep artışları konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce ilerleyen dönemlerde sektörü neler bekliyor?"

Aleyna Hanım: Kıbrıs, dünyada suç oranının en düşük olduğu, huzurlu bir ada olarak bilinir. Standartları ve kalitesi sürekli olarak artmaktadır, bu da talebin her geçen gün yükselmesine neden olmaktadır. Ayrıca, Forbes dergisine göre yaşanabilecek ülkeler arasında ilk 5'te yer alması, adanın cazibesini ve potansiyelini daha da artırmaktadır.

HangiEv.com Soruyor: Müşterileriniz için neden Re/max Plus 2?

Aleyna Hanım: Remax Plus, uluslararası bir şirket olarak Kuzey Kıbrıs'ta güven ve kaliteli hizmetin öncüsüdür. Müşterilere eşsiz bir gayrimenkul deneyimi sunma konusundaki kararlılığımız ve uluslararası deneyimimizle, sektördeki liderliğimizi daha da güçlendiriyoruz.

HangiEv.com Soruyor: Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Aleyna Hanım: Geldiğiniz için biz teşekkür ederiz. Re/Max Plus 2 ilanlarımıza ulaşmak isterseniz, HAngiEv.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.