0

Sanal Tur Hizmeti Video, fotoğraf ve drone çekim dahil

Sanal turu 360 derece açıyla çekim yapabilen özel kameralarımız ile çekiyoruz. Sonra bunları birleştirip mekanın içindeymiş hissi yaratan interaktif görselini hazırlıyoruz.

Sanal emlak turu olan ilanlar daha hızlı satılır. Potansiyel alıcılar ilanınızda daha fazla süre harcarlar ve siz daha fazla lead alırsınız.

£150 ’den başlayan sanal tur çekim fiyatlarımıza interaktif sanal tur ile beraber evin geniş açılı fotoğraflarını, havadan drone çekim fotoğraflarını ve tanıtım videosunu da size teslim ediyoruz.

Örnek Villa Sanal Turu

Bu villanın sanal turundan hazırlamış olduğumuz evin tanıtım videosunu da size teslim ediyoruz.

Ayrıca size en az 15 adet geniş açılı fotoğraf teslim ediyoruz. Örnek fotoğrafları buradan görebilirsiniz.

360° Sanal Emlak Turu Nasıl Yapılır?

İngilizce karşılığı “virtual tour” olan bu sistem, 360 derece açıyla çekim yapabilen kameralar yardımıyla çekilmektedir. Elde edilen 360 derece panoramik fotoğrafların özel bir program aracılığı ile birbirine bağlanmasıyla meydana getirilir. Fotoğrafların işlenmesi ve yazılımsal olarak istenen hale getirilmesi oldukça zorlu ve zaman alan bir iş olduğundan bahsedebiliriz.

Sanal turlar oluştururken tercih edilebilecek birçok farklı metod vardır. Hangi Ev ekibimiz beş farklı sanal tur metodunu deneyip, değerlendirmiş olup Kıbrıs emlak sektörüne en kaliteli çözümü sunmaya hazırdır.

Sanal Tur Ücretlendirme

Paket Sanal Tur Fotoğraf Video Havadan Drone Üye Ücretlerimiz
Tek Çekim £200 £150
5’li Paket £540
10’lu Paket £960

£1,000,000 üzeri emlaklar özel fiyatlandırılacaktır.

Fiyatlarımıza %10 oranında KDV dahildir.

  • Çekim hakkı daire veya villa için kullanılabilir.
  • Toplam çekim alanı 300 m² üzeri veya satış fiyatı £500,000 üzeri olan emlaklar için iki çekim hakkı kullanılmış sayılır.

Önemli Not:
Sanal tur barındırma süresi sanal tur yayınlanma tarihinden sonra 1 yıldır.
1 yıldan sonra sanal tur kullandığımız Matterport barındırma servisi tarafından otomatik pasife alınır.
Bu süreyi yıllık sabit £30 ödeyerek uzatabilirsiniz.

360° Sanal Emlak Turu Nedir?

Sanal tur üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğrafların internet ortamında interaktif olarak sunulması ve ziyaretçilerin mekanın içindeymiş hissi yaşamasını sağlayan görsel bir uygulamadır.

Müşterilere farklı bir deneyim ve sunum yaşatan yeni nesil 360 derece sanal turların emlak sektöründe hızlı bir şekilde yaygınlaşmasına artık kesin gözüyle bakılıyor.

Sıkça Sorulan Sorulara Yanıtlar

Sanal tur çekimi 1-2 saat arası sürer ve hazırlanıp 24 saat içinde size teslim edilir. Size verilen web adresini dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz (Email, WhatsApp, Facebook, vs.).

HangiEv.com sitesindeki ilan sayfanızda otomatik yayınlanır ve ilgili ilanın Hangi Ev puanını otomatik yükseltir. Sanal turlarda her oda içine küçük boyutta Hangi Ev logosu yüklenecektir.

Çekim öncesi evin temizlemiş ve hazır olması gerekmektedir. Çekimler randevu alınarak organize edilir.