0

Lina Homes

Lina Homes Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Lina Homes Emlak Danışmanları

Hüseyin Selcuklu - emlak danışmanı
Hüseyin Selcuklu
390 İlanı Göster
Gökce Emine Yırtıcı - emlak danışmanı
Gökce Emine Yırtıcı
103 İlanı Göster
Zeynep Uslu - emlak danışmanı
Zeynep Uslu
0 İlanı Göster
Julia Vozynyuk - emlak danışmanı
Julia Vozynyuk
0 İlanı Göster
Berrak Gulduren - emlak danışmanı
Berrak Gulduren
0 İlanı Göster
Yusuf Uslu - emlak danışmanı
Yusuf Uslu
0 İlanı Göster
Dilber Kızgın - emlak danışmanı
Dilber Kızgın
0 İlanı Göster
Eliz Yurdakul - emlak danışmanı
Eliz Yurdakul
0 İlanı Göster
Nura Elmasry - emlak danışmanı
Nura Elmasry
0 İlanı Göster
Ayşeli Özdemir - emlak danışmanı
Ayşeli Özdemir
0 İlanı Göster

Lina Homes Hakkında

Lina Home Real Estate, kurulduğu tarihten bu yana doğru fiyat – doğru yatırım mantığı ile hareket ederek Kıbrıs satılık evler konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Piyasadaki ve sektördeki değişimleri sürekli takip ederek müşterilerinin Kıbrıs’ta satılık gayrimenkul arayışında en güncel bilgiye ulaşmasını sağlayan Lina Home Real Estate müşteri memnuniyeti odaklı bir acentedir. En kısa sürede en doğru fiyat ve en doğru yatırımla müşterilerin Kıbrıs’taki satılık ev hedefine ulaşması acentenin kendisi için belirlediği birincil hedeftir.

Bu bakış açısını koruyarak, aynı hassasiyetle müşterilerinin Kıbrıs kiralık ev taleplerini değerlendiren Lina Home Real Estate, güvenilir bir marka olarak hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Gelişen sektör ihtiyaçları doğrultusunda acente, Kıbrıs satılık villalar kapsamında ortaya çıkan ihtiyaçları da müşterilerinin yaşam standartlarının değişmesine yardımcı olmaktadır.

Sektörel deneyim ve eğitimli emlak ve yatırım danışmanları ile İngilizce ve Türkçe dillerinde global değişimleri adapte ederek, Lina Home Real Estate Kıbrıs’ta satılık ve kiralık gayrimenkul konusundaki arz-talep dengesini profesyonelce yürütmektedir. Hızlı ve doğru çözümlerle sektöre farklı bir bakış açısı katmayı hedefleyen acente, müşterilerinin Kıbrıs’taki gayrimenkul sorularını Girne’de bulunan ofisinde ve telefon, mail ve mesaj aracılığıyla yanıtlamaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları