0

Boray Estate Agency

Boray Estate Agency Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Boray Estate Agency Emlak Danışmanları

Cizel K. Keskinel - emlak danışmanı
Cizel K. Keskinel
67 İlanı Göster
Ayşen Üçali - emlak danışmanı
Ayşen Üçali
53 İlanı Göster
Hüseyin Emir - emlak danışmanı
Hüseyin Emir
47 İlanı Göster
Sarah Tay - emlak danışmanı
Sarah Tay
38 İlanı Göster
Asiye Gökhan - emlak danışmanı
Asiye Gökhan
35 İlanı Göster
Boray Estates - emlak danışmanı
Boray Estates
17 İlanı Göster
Eser Gürkan - emlak danışmanı
Eser Gürkan
14 İlanı Göster
Zafer Uzar - emlak danışmanı
Zafer Uzar
11 İlanı Göster
İrina Khristoforova - emlak danışmanı
İrina Khristoforova
1 İlanı Göster
Sina Hajizadeh - emlak danışmanı
Sina Hajizadeh
0 İlanı Göster

Boray Estate Agency Hakkında

1995 yılında kurulduğundan beri Boray Emlak, Kıbrıs’ta satılık evler ve Kıbrıs’ta kiralık evler konusunda mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke olarak benimsemiştir. Sektörde kazandığı deneyimler ve geliştirdiği yönetim ve çalışma prensipleriyle acente, müşterilerinin Kıbrıs satılık gayrimenkul beklentilerini gerçekleştirmek için profesyonel ekibiyle İngilizce ve Türkçe dillerinde Lefkoşa ve Girne’de bulunan iki ofisinden tüm adaya hizmet vermektedir.

Boray Emlak, sahip olduğu şirket kültürüyle değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri müşterilerinin Kıbrıs satılık villalar ihtiyaçları için seferber etmektedir. Yerli ve yabancı on iki yatırım ve emlak danışmanı ile acente, müşterilerine aradıkları Kıbrıs satılık gayrimenkul konusunda en doğru seçimi yapmaları için bir çok opsiyon arasından kişisel tercih ve bütçeye en uygun olanları sunmaktadır. Böylece müşteriler, kişisel kullanım ya da yatırım için farklı opsiyonları karşılaştırma fırsatı bulmaktadır.

Sadece kişisel değil aynı zamanda ticari amaçlı Kıbrıs satılık ve kiralık gayrimenkul konusunda da ilkelerinden ödün veremeden çalışan Boray Emlak, güven ve kalite anlayışı taşıyan hizmet stratejisini profesyonelce uygulamaktadır. Kıbrıs emlak sektöründe “daima en iyi olma” hedefiyle çalışan Boray Emlak, müşterileri için değer yaratmayı ve bunu koruyabilmeyi en birincil görevi olarak tanımlamaktadır. Bu kapsamda tüm müşterilerine sadece ofislerinde değil aynı zamanda telefon, mail ve mesaj aracılığıyla hizmet vermektedir.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları

Boray Estate Agency

Ayşen Üçali

Ayşen Üçali - Boray emlak danışmanı
Lefkoşa Gönyeli'de satılık daire
11 SAAT ÖNCE EKLENDİ