Emlak Acenteleri Bize Ulaşın 0

Kıbrıs Ada Emlak

Kıbrıs Ada Emlak Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Kıbrıs Ada Emlak Emlak Danışmanları

Zehra Ergengil - emlak danışmanı
Zehra Ergengil
166 İlanı Göster
Merih İzmirlioğlu - emlak danışmanı
Merih İzmirlioğlu
84 İlanı Göster
Aysel Kansu - emlak danışmanı
Aysel Kansu
51 İlanı Göster
Ümit Efe - emlak danışmanı
Ümit Efe
51 İlanı Göster
Ege Mert Aksu - emlak danışmanı
Ege Mert Aksu
30 İlanı Göster
Mustafa Güvenir - emlak danışmanı
Mustafa Güvenir
12 İlanı Göster
Büke Tuncel - emlak danışmanı
Büke Tuncel
12 İlanı Göster
Tolga Boray - emlak danışmanı
Tolga Boray
2 İlanı Göster

Kıbrıs Ada Emlak Hakkında

Kıbrıs Ada Emlak, 2015 yılında Lefkoşa’da kurulan ve Kıbrıs satılık evler konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibiyle hizmet veren bir acentedir. Slogan olarak kendisine “Biz sadece sizlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz” sloganını seçen Kıbrıs Ada Emlak, Kıbrıs’ta satılık gayrimenkul konusunda müşterilerinin hayallerini doğru yatırımla doğru zamanda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla, binlerce farklı seçenek arasından doğru satılık gayrimenkulü müşterilerinin filtrelerine uygun olarak belirlemekte ve müşterilerinin önerisine sunmaktadır.

Müşterilerinin aynı zamanda Kıbrıs kiralık evler kapsamında oluşan ihtiyaçlarına da aynı profesyonellikle yaklaşan Kıbrıs Ada Emlak, hepsi bir arada çözümler sunmak amacıyla tüm süreci müşterileri adına takip etmekte ve müşterilerini her adımda bilgilendirmektedir. Girne ve Lefkoşa’da bulunan ofisi ve sekiz deneyimli emlak ve yatırım danışmanı ile Kıbrıs Ada Emlak, müşterilerine geniş portföyünde bulunan seçeneklerden en uygun olanları sunumlarla sunarak gerekli tüm detayları vermektedir.

Satılık ve kiralık ev hizmetlerinin yansıra, Kıbrıs Ada Emlak Kıbrıs satılık villalar ve Kıbrıs’taki satılık gayrimenkul taleplerini de değerlendirmektedir. Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde belirtilen tüm bu konularda destek veren acente, yabancıların bilmediği veya daha uzun sürebilecek tüm satış ve kiralama süreçlerini emlak danışmanları aracılığıyla takip etmektedir. Müşterileri için her zaman hazır olan Kıbrıs Ada Emlak, Girne ve Lefkoşa ofislerinde veya mesaj, telefon ve mail yoluyla müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları