0

Yalkın Emlak

Yalkın Emlak Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Yalkın Emlak Emlak Danışmanları

Tatiana Kaya - emlak danışmanı
Tatiana Kaya
258 İlanı Göster
Can Avcigil - emlak danışmanı
Can Avcigil
135 İlanı Göster
Blessing Olumeko - emlak danışmanı
Blessing Olumeko
103 İlanı Göster
Josue Ndalo - emlak danışmanı
Josue Ndalo
93 İlanı Göster
Özkan Boyacıoğlu - emlak danışmanı
Özkan Boyacıoğlu
47 İlanı Göster
Nigora Öcal - emlak danışmanı
Nigora Öcal
36 İlanı Göster
Hasan Yalkın - emlak danışmanı
Hasan Yalkın
7 İlanı Göster
Jana Izakova - emlak danışmanı
Jana Izakova
7 İlanı Göster
Bayramhan Atajanov - emlak danışmanı
Bayramhan Atajanov
2 İlanı Göster
Yalın Boyacıoğlu - emlak danışmanı
Yalın Boyacıoğlu
0 İlanı Göster
Oğuzhan Akça - emlak danışmanı
Oğuzhan Akça
0 İlanı Göster

Yalkın Emlak Hakkında

1989 yılında kurulduğundan beri Kıbrıs satılık evler ve Kıbrıs satılık daireler konusunda olası en iyi seçimleri hem satış hem de satış sonrası sunmayı hedefleyen Yalkın Emlak, Kıbrıs gayrimenkul satışında en yüksek hizmet kalitesini sunan emlak acentelerinden biridir. Sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, müşterilerine maksimum faydayı yansıtmayı misyon haline getiren Yalkın Emlak, Kıbrıs satılık daire, Kıbrıs satılık gayrimenkul ve Kıbrıs satılık arsa hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda bulundurarak sunmaktadır.

Yalkın Emlak aynı zamanda Kıbrıs kiralık daire ve Kıbrıs satılık villa arayışınız için güvenilir, yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu nedenle hem bireysel hem de ticari yatırım ve kullanım amaçlı Kıbrıs’taki kiralık apartman ve kiralık villa beklentilerinizi müşterilerinin bütçesine uygun opsiyonları sunarak karşılamayı planlamaktadır. Yalkın Emlak tarafından benimsenen misyon, müşterilerinin yatırım için geniş portföyde yer alan Kıbrıs kiralık gayrimenkul seçeneklerinden en iyisini seçmesine yardımcı olmayı gerektirmektedir.

Hem Gazimağusa hem de Girne’de yer alan ofisi ve Türkçe, İngilizce ve Rusça bilen yedi gayrimenkul danışmanıyla, Yalkın Emlak tüm Kıbrıs satılık ve kiralık gayrimenkul ihtiyaçlarınız için gerekli tüm yasal ve teknik protokoller hakkında bilgi sağlamaktadır. Müşteriler yüz yüze görüşeceği gibi aynı zamanda platform üzerinden mail gönderebilir veya telefon aracılığıyla iletişime geçebilir.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları