0

Luxify Direktörü Maziar Karimzadeh'ye Soruyoruz

HangiEv.com Soruyor: Bu hafta HangiEv.com Soruyor, Luxify Investment'ın direktörü Maziar Karimzadeh'i ağırlıyor. Sayın Karimzadeh yatırım işine nasıl başladınız?

Maziar Karimzadeh: Öncelikle size özel teşekkürlerimi iletmek ve şirketimize hoş geldiniz demek istiyorum. Yatırım işime 2015 yılında Kuzey Kıbrıs'ta eczacılık okurken başladım.

HangiEv.com Soruyor: Çok büyük bir ekibiniz var, bu ekibi nasıl kurdunuz ve yönettiniz?

Maziar Karimzadeh: Büyük ekibimizi çeşitliliğe odaklanarak ve deneyimli insanlarla genç yeteneklerden oluşan iyi bir karışıma sahip olarak büyüttük. Bunu yönetmek için sabit vardiyalara sahip hibrit bir sistem kullanıyoruz.

HangiEv.com Soruyor: Portföyünüz lüks projeler üzerine kurulu, portföyünüzden biraz bahseder misiniz?

Maziar Karimzadeh: Portföyümüz lüks projelerle dolu. Nicelikten ziyade kaliteye öncelik veriyoruz. Sadece en iyi inşaat şirketleriyle çalışıyoruz. Müşterilerin bizden memnun olmasının nedeni budur, mükemmelliğe olan bu bağlılığımız müşterilerimizin de memnun olmasının nedenidir.

HangiEv.com Soruyor: Yatırımcılar neden Luxify Investment ve Kuzey Kıbrıs'ı tercih etmeli?

Maziar Karimzadeh: Yatırımcılar Luxify Investment'ı ve Kuzey Kıbrıs'ı seçiyor çünkü biz Kuzey Kıbrıs'a girmenin en güvenli ve en kolay yoluyuz. Müşteri memnuniyetine odaklanıyor, en iyi fırsatları, ödeme planlarını sunuyoruz ve onlara hiçbir ekstra ücret ödemeden danışmanlık yapıyoruz.

HangiEv.com Soruyor: Müşterilerinizle unutulmaz bir anınızı paylaşır mısınız?

Maziar Karimzadeh: Yatırımcılardan önceki bir anı, emekli bir çiftin finansal geleceklerini güvence altına alacak bir yatırım yapmasına yardım ettiğimiz zamandı.

HangiEv.com Soruyor: Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Maziar Karimzadeh: Geldiğiniz için çok teşekkür ederim. HangiEv.com'da Luxify Yatırım hakkında daha fazla bilgi edinin.