0

Royal Estates

Royal Estates Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Royal Estates Emlak Danışmanları

Zeynel Uzunoglu - emlak danışmanı
Zeynel Uzunoglu
179 İlanı Göster
Nina Ratib - emlak danışmanı
Nina Ratib
118 İlanı Göster
Sevim Gülşen Öztürk - emlak danışmanı
Sevim Gülşen Öztürk
65 İlanı Göster
Arkın Adışanlı - emlak danışmanı
Arkın Adışanlı
35 İlanı Göster
Melis Sera - emlak danışmanı
Melis Sera
23 İlanı Göster
Yonca Turksever - emlak danışmanı
Yonca Turksever
17 İlanı Göster
Nilşen Rüşlü - emlak danışmanı
Nilşen Rüşlü
14 İlanı Göster

Royal Estates Hakkında

Royal Estates emlak acentesi 1995 yılından beri Girne merkezli olarak Kıbrıs satılık evler konusunda Kıbrıs genelinde hizmet vermektedir. Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti önceliğini en büyük değeri olarak kabul eden Royal Estates, Kıbrıs’ta satılık daire alırken güvenilir ve profesyonel yardım alınmasının bu ciddi yatırımda çok önemli olduğunu deneyimleriyle kanıtlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve bütçesine en uygun opsiyonu etkin bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Kıbrıs kiralık apartman taleplerinin yansıra Kıbrıs’taki satılık villalar, satılık veya kiralık diğer gayrimenkul konusunda Royal Estates müşterilerine en uygun fiyatlı seçeneklerin bulunduğu geniş bir portföy sunmaktadır. Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alma veya kiralama işlemlerini mümkün olan en düzgün ve hızlı şekilde tamamlamayı hedefleyen acente, tapu işlemler, konut kredisi ve yabancılar için Bakanlık izinleri gibi tüm yasal süreçleri de müşterileri adına takip etmektedir.

Müşterilerinin çoğunun referanslar vasıtasıyla gelmesinden gurur duyan Real Estates, profesyonel ve iş odaklı ekibiyle, müşterilerinin aradığı doğru gayrimenkulü doğru fiyata ve doğru yerde bulmayı garanti etmektedir. On gayrimenkul danışmanı ile Türkçe ve İngilizce hizmet veren acente, mesaj, mail, telefon veya Girne ofisinde müşterilerinin tüm Kıbrıs satılık daire veya Kıbrıs kiralık apartman gibi konusundaki sorularını yanıtlamaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları