0

Royal Estates

Royal Estates Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Royal Estates Emlak Danışmanları

Zeynel Uzunoğlu - emlak danışmanı
Zeynel Uzunoğlu
47 İlanı Göster
Arkın Adışanlı - emlak danışmanı
Arkın Adışanlı
40 İlanı Göster
Sevim Gülşen Öztürk - emlak danışmanı
Sevim Gülşen Öztürk
29 İlanı Göster
Melis Sera - emlak danışmanı
Melis Sera
18 İlanı Göster
Louis Bloom - emlak danışmanı
Louis Bloom
12 İlanı Göster
Didem Şahinler - emlak danışmanı
Didem Şahinler
0 İlanı Göster

Royal Estates Hakkında

Royal Estates emlak acentesi 1995 yılından beri Girne merkezli olarak Kıbrıs satılık evler konusunda Kıbrıs genelinde hizmet vermektedir. Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti önceliğini en büyük değeri olarak kabul eden Royal Estates, Kıbrıs’ta satılık daire alırken güvenilir ve profesyonel yardım alınmasının bu ciddi yatırımda çok önemli olduğunu deneyimleriyle kanıtlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve bütçesine en uygun opsiyonu etkin bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Kıbrıs kiralık apartman taleplerinin yansıra Kıbrıs’taki satılık villalar, satılık veya kiralık diğer gayrimenkul konusunda Royal Estates müşterilerine en uygun fiyatlı seçeneklerin bulunduğu geniş bir portföy sunmaktadır. Kıbrıs’ta gayrimenkul satın alma veya kiralama işlemlerini mümkün olan en düzgün ve hızlı şekilde tamamlamayı hedefleyen acente, tapu işlemler, konut kredisi ve yabancılar için Bakanlık izinleri gibi tüm yasal süreçleri de müşterileri adına takip etmektedir.

Müşterilerinin çoğunun referanslar vasıtasıyla gelmesinden gurur duyan Real Estates, profesyonel ve iş odaklı ekibiyle, müşterilerinin aradığı doğru gayrimenkulü doğru fiyata ve doğru yerde bulmayı garanti etmektedir. On gayrimenkul danışmanı ile Türkçe ve İngilizce hizmet veren acente, mesaj, mail, telefon veya Girne ofisinde müşterilerinin tüm Kıbrıs satılık daire veya Kıbrıs kiralık apartman gibi konusundaki sorularını yanıtlamaktadır.

Royal Estates Ofis Konumu

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları

Bu emlak acentesinin 99 ilanını görüntülemektesiniz. Tüm ilanlarını görmek için tıklayınız.

Tüm Kıbrıs Kiralık Emlak İlanları

Bu emlak acentesinin 99 ilanını görüntülemektesiniz. Tüm ilanlarını görmek için tıklayınız.