0

Real North Hills

Real North Hills Emlak Danışmanları

Leyla Angı - emlak danışmanı
Leyla Angı
333 İlanı Göster
Fisun Can - emlak danışmanı
Fisun Can
43 İlanı Göster
Hasan Kızıltan - emlak danışmanı
Hasan Kızıltan
21 İlanı Göster
Seran Çakırlı - emlak danışmanı
Seran Çakırlı
16 İlanı Göster
Özge Bağdad - emlak danışmanı
Özge Bağdad
2 İlanı Göster
Fatma Kızıltan - emlak danışmanı
Fatma Kızıltan
0 İlanı Göster

Real North Hills Hakkında

Real North Hills kurulduğundan beri Kıbrıs satılık daire arayan müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel ekibiyle Gazimagusa’dan tüm Kıbrıs’a hizmet vermektedir. Müşterilerinin yatırım amaçlı veya kullanım amaçlı düşündüğü Kıbrıs’ta satılık ev arayışında yardımcı olmak, doğru ve kabul edilebilir fiyattaki gayrimenkulü sunabilmek için Real North Hills emlak acentesi, geniş bir satılık gayrimenkul portföyü sunmaktadır.

Kıbrıs satılık evlerin yansıra Real North Hills, müşterilerinin Kıbrıs kiralık apartman taleplerine de aynı profesyonellikle yaklaşmaktadır. Kıbrıs’taki kiralık evlerin arasından her bütçeye uygun olanı bulmak, tüm süreci müşterisinin adına yürütmek ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez öncelik olarak benimsemek Real North Hills yatırım danışmanlarının misyonlarından bir kaçıdır. Bu kapsamda gayrimenkul danışmanları hem Türkçe hem de İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Kıbrıs satılık villalar konusunda da beklentileri karşılamayı hedefleyen Real North Hills, profesyonel ekibi ve kurumsal ilkeleri ile tüm ticari ve bireysel Kıbrıs satılık gayrimenkul taleplerini karşılamaktadır. Real North Hills müşterilerine ister yüz yüze Gazimagusa’da bulunan ofislerinde isterlerse de mesaj, mail veya telefon aracılığıyla tüm satılık ve kiralık ev, apartman, villa, arsa ve diğer gayrimenkul konusunda detaylı danışmanlık sağlamaktadır.

Real North Hills Ofis Konumu