0

Qural Estate

Qural Estate Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Qural Estate Emlak Danışmanları

Huriye Binici - emlak danışmanı
Huriye Binici
262 İlanı Göster
Bilsen Kırca - emlak danışmanı
Bilsen Kırca
220 İlanı Göster
Seyhan Fırat - emlak danışmanı
Seyhan Fırat
70 İlanı Göster
Bahar Şener - emlak danışmanı
Bahar Şener
31 İlanı Göster
Dogay Binici - emlak danışmanı
Dogay Binici
10 İlanı Göster
Erdoğan Kızılörs - emlak danışmanı
Erdoğan Kızılörs
6 İlanı Göster
Müslüm Taş - emlak danışmanı
Müslüm Taş
5 İlanı Göster
Qural Estate - emlak danışmanı
Qural Estate
4 İlanı Göster
Hasan Kırca - emlak danışmanı
Hasan Kırca
4 İlanı Göster

Qural Estate Hakkında

Qural Estate emlak acentesi müşterilerine Kıbrıs satılık evler konusunda kurulduğundan beri profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Adada yaşamaktan mutluluk duyduklarını, bu nedenle de müşterilerinin de Kıbrıs’ta satılık evler konusunda aynı mutluluğu yaşatmayı hedefleyen Qural Estate, dürüstlük ve şeffaflık içerisinde Kıbrıs’ta satılık gayrimenkul işlemlerini yürütmektedir. Acente, piyasanın ve sektörün gereksinimleriyle doğru orantılı olarak uygun fiyat ve amaçlı satılık evleri müşterilerinin önerisine sunmaktadır.

Aynı felsefe ve azimle, Qural Estate müşterilerinin Kıbrıs kiralık evler konusundaki ihtiyaçlarını da karşılamayı ilke edinmiştir. Geniş portföyünde bulunan opsiyonlardan müşterilerinin ticari veya bireysel kullanım amaçlarına göre Kıbrıs’ta kiralık gayrimenkul fırsatlarını öne çıkaran acente, doğru yatırımın doğru fiyata yapılmasını sağlamaktadır. Qural Estate Gazimağusa’da bulunan ofisiyle tüm adaya Türkçe, İngilizce, Rusça ve Farsça dillerinde hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Kıbrıs satılık villalar konusunda yatırım ve kullanım planı olan müşterileri için Qural Estate, tüm satın alma ve kiralama süreçlerine dair detaylı bilgiyi ev sürecin en hızlı ve sorunsuz tamamlanması için gerekli desteği sağlamaktadır. Bu kapsamda, acente müşterilerinin gayrimenkul seçimi, fiyat ve satın alma/kiralama koşulları, sözleşme süreci ve tapu ile vergi konularındaki tüm sorularını Gazimağusa’daki ofisinde ve telefon, mail ve mesaj aracılığıyla uzaktan cevaplamaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları