0

Kumsal Emlak

Kumsal Emlak Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Kumsal Emlak Emlak Danışmanları

Bekir Sıddık - emlak danışmanı
Bekir Sıddık
161 İlanı Göster
Nejmi Sıddık - emlak danışmanı
Nejmi Sıddık
92 İlanı Göster
Özlem Demiray - emlak danışmanı
Özlem Demiray
14 İlanı Göster
Seher Yeltekin - emlak danışmanı
Seher Yeltekin
8 İlanı Göster

Kumsal Emlak Hakkında

1990 yılından beri alıcının ve satıcının memnuniyetini sağlama prensibiyle çalışan Kumsal Emlak, müşterilerinin Kıbrıs satılık evler konusunda isteklerini en güvenilir ve en hızlı şekilde bulmasına yardımcı olmaktadır. Müşterilerini ilk andan itibaren Kıbrıs’ta satılık daireler konusunda detaylıca bilgilendiren Kumsal Emlak, uygun konut seçimi ve şartları konusunda uzman personeliyle müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Kumsal Emlak elindeki opsiyonlar arasından Kıbrıs Kiralık evler konusunda beklentileri olan müşterilerine uygun olanları tavsiye etmekte ve ödeme koşulları, resmi prosedürler gibi detaylı bilgileri paylaşmaktadır. Yabancı müşterilerinin de ihtiyaçlarını gözeten acente, Kıbrıs satılık ve kiralık gayrimenkul konusunda Bakanlık izinleri süreçlerinde de yardımcı olmaktadır. Böylece her kesimden müşterisinin istediği yaşam şekline sahip olmasını kolaylaştıran Kumsal Emlak, profesyonel iki emlak ve yatırım danışmanı ile İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet vermektedir.

Kıbrıs satılık villalar veya Kıbrıs satılık arsa gibi diğer ihtiyaçları olan müşterilerine farklı alternatifler üreten Kumsal Emlak, bütçeye ve amaca uygun doğru yatırımın yapılmasını, anlaşma öncesi ve anlaşma sonrası da dahil olmak üzere tüm süreçlerin şeffaf ve profesyonelce yürütülmesi için Girne ve Lefkoşa ofislerinden ve telefon, mesaj ve mail aracılığıyla tüm adaya destek olmaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları