0

IQ Global Real Estate

IQ Global Real Estate Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

IQ Global Real Estate Emlak Danışmanları

Dilber Kızgın - emlak danışmanı
Dilber Kızgın
54 İlanı Göster
Iq Global - emlak danışmanı
Iq Global
30 İlanı Göster
Firuze Zaripova - emlak danışmanı
Firuze Zaripova
1 İlanı Göster
Marina Holivets - emlak danışmanı
Marina Holivets
0 İlanı Göster

IQ Global Real Estate Hakkında

IQ Global Gayrimenkul, İstanbul ve Girne’deki ofislerinden sonra çok yakında açılacak Lefkoşa ve Gazimağusa’daki ofisleriyle Kıbrıs satılık ev ve Kıbrıs kiralık daire arayışı içerisinde olan müşterilerine oldukça geniş bir hizmet alanı sunmayı hedeflemektedir. 1996 yılında kurulan Emlak Pazarı ile başlayan deneyim 2002 yılında IQ Property and Development olarak yeni bir kimlik kazanmış ve son olarak 2016 yılında IQ Global Gayrimenkul olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve sektörel hâkimiyet sayesinde IQ Global Gayrimenkul, Kıbrıs satılık villalar konusunda müşterilerine en iyi opsiyonları sunmayı birincil amaç haline getirmiştir. Bu nedenle hem yatırım hem de kişisel kullanım amacı taşıyan Kıbrıs satılık gayrimenkul ve Kıbrıs kiralık gayrimenkul planları hakkında müşteriler Türkçe, İngilizce ve Lehçe konuşan gayrimenkul danışmanları ile görüşebilir.

İster Kıbrıs satılık daire isterseniz de Kıbrıs kiralık apartman arayışlarınızı doğru seçimle sonuçlandırmak için IQ Global Gayrimenkul ile platform üzerindeki mesaj kutusu, telefon veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırım planlayanlar çok yakın zamanda açılması planlanan iki ofis de dahil olmak üzere hem Türkiye’de hem de Kıbrıs’ta ofisleri ziyaret ederek gerekli tüm yasal süreç hakkında bilgi alabilir, olası yatırımlarınız üzerinde görüşebilirsiniz.

IQ Global Real Estate Ofis Konumu