0

Esquare Estate Agent

Esquare Estate Agent Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) üyesidir.

Esquare Estate Agent Emlak Danışmanları

Ahmet Davman - emlak danışmanı
Ahmet Davman
139 İlanı Göster
Esquare Estate - emlak danışmanı
Esquare Estate
39 İlanı Göster
Öner Bozdağlı - emlak danışmanı
Öner Bozdağlı
37 İlanı Göster

Esquare Estate Agent Hakkında

Esquare Estates, KKTC emlak piyasasında 1992 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucuları Kuzey Kıbrıs’ın yerli ailelerinden Davman ailesindendir. Özellikle arazi satışı ve yatırım projeleri alanında uzmanlaşan Esquare Estate Kuzey Kıbrıs’taki tüm inşaat projelerini takip ederek müşterilerine makul çözümler sunmaktadır.

Esquare Estate, arazi ve yatırım projeleri satmanın yanı sıra 2016 yılından itibaren portföyünü genişleterek Kuzey Kıbrıs’ta satılık daire, kiralık daire, villa, bungalov, mağaza, turistik tesisler gibi gayrimenkul alım satımında da danışmanlık yapmaya başladı.

Esquare Estate, sadece gayrimenkul alım satım işlerinde değil eğitim, oturma izni, iş vizesi gibi konularda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şirket, Kuzey Kıbrıs Emlak Uzmanları Birliği ile Kıbrıslı Türk İşçi ve Sanatkârlar Birliği'ne bağlıdır. Kuzey Kıbrıs'ın profesyonel geliştiricileri ve acenteleri ile iş birliği yapıyor, mobilya üreten fabrikalardan, makineli depolardan ve tekstil işletmelerine kadar geniş bir faaliyet yelpazesinde müşterileriyle ilişkilerini paylaşıyor. Şirket profesyonel ekibi ile müşterilerin her türlü ihtiyacında en uygun teklifleri bulmaya çalışmaktadır.

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları

Esquare Estate Agent

Esquare Estate

İskele Yeni Erenköy'de satılık arsa
15 SAAT ÖNCE EKLENDİ