0

Busy Bees

Busy Bees Emlak Danışmanları

Maria Camilla Jerome - emlak danışmanı
Maria Camilla Jerome
117 İlanı Göster

Busy Bees Hakkında

2008 yılında kurulan Busy Bees Emlak Acentesi, Kıbrıs satılık evler konusunun zorlu bir süreç olabileceğinin farkında olduğundan müşterilerinin bu süreci olabildiğince hızlı ve sorunsuz tamamlamasını hedeflemektedir. Yerli ve yabancı tüm müşterilerine havalimanından transfer, tercüman, otel bulunması gibi en basit ayrıntılarda bile yardımcı olan Busy Bees Emlak Acentesi, dürüst, güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunmaktadır.

İskele ve Girne’de bulunan iki ofisinden tüm Kıbrıs’a hizmet veren Busy Bees Emlak Acentesi, Kıbrıs kiralık evler konusunda da deneyimli ve konusunda profesyonel emlak ve yatırım danışmanları ile tüm protokolleri, izinleri ve süreçleri müşterileriyle dikkatli bir şekilde takip etmektedir. Minimum sorun maksimum memnuniyet bakış açısıyla, Busy Bees Emlak Acentesi müşterilerinin satılık ve kiralık gayrimenkul ihtiyaçlarını gerektiği gibi karşılamak için arı gibi çalışmaktadır.

İngiltere kökenli Kıbrıs’taki tek emlak acentesi olma özelliği taşıyan Busy Bees Emlak Acentesi, Kıbrıs satılık villalar konusunda geniş portföyünde yer alan farklı opsiyonlardan müşterileri için en iyi ve en uygun olanı sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda deneyimli danışmanları ile müşterilerinin Kıbrıs’taki satılık ve kiralık gayrimenkul taleplerini hem iki ofisinde hem de telefon, mesaj ve mail aracılığıyla değerlendirmekte ve müşterilerinin hayalindeki gayrimenkule ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Busy Bees Ofis Konumu

Tüm Kıbrıs Satılık Emlak İlanları

Busy Bees

Maria Camilla Jerome

Maria Camilla Jerome - Busy Bees emlak danışmanı
1 GÜN ÖNCE EKLENDİ VIDEO

Busy Bees

Maria Camilla Jerome

Maria Camilla Jerome - Busy Bees emlak danışmanı
7 GÜN ÖNCE EKLENDİ VIDEO

Bu emlak acentesinin 99 ilanını görüntülemektesiniz. Tüm ilanlarını görmek için tıklayınız.

Tüm Kıbrıs Kiralık Emlak İlanları

Bu emlak acentesinin 99 ilanını görüntülemektesiniz. Tüm ilanlarını görmek için tıklayınız.